TÜRK VATANDAŞI SİYONİSTLERE AĞIR DARBE: VATANDAŞLIK İPTALİ HAKKINDA KANUN TEKLİFİ!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz ay Türkiye’de yaşayan ve işgalci İsrail’in soykırımlarına katılmak için Gazze’ye giden siyonistler için HÜDA PAR tarafından kanun teklifi hazırlandı. Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’na sunulacak olan bu teklif, soykırıma katılan Türk vatandaşı siyonistlerin vatandaşlıktan çıkarılmasını ve mal varlıklarına el konulmasını öngörüyor. Ayrıca, siyonistlerin ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılması da sağlanacak.

Kanun teklifine sosyal medya üzerinden büyük destek geldi. Dün akşam saatlerinde başlatılan “#ülkemdesiyonististemiyorum” etiketi, kısa sürede 140 bin gönderiye ulaşarak Türkiye gündeminde 1. sıraya yerleşti. Vatandaşlar, soykırıma karışan siyonistlere karşı net bir tavır sergileyerek kanun teklifini destekledi.

Türk gazetesinin haberine göre, Türk vatandaşı olan 4 bin siyonistin İsrail askeri olarak Gazze’ye giderek soykırıma destek verdiği ortaya çıktı. Bu siyonistlerden 65’i cephede öldürülürken 110’u da yaralandı. Siyonistlerin üçüncü ülkeleri kullanarak ve farklı kimliklerle İsrail’e ulaştığı ve bu süreçte Arkadaş Derneği, CHABAT ve İsrail Türkiyeliler Birliği’nin etkin rol oynadığı belirtildi.

İsrail’in “Demir Kubbe” sisteminin başındaki generalin de Türkiyeli olduğu öğrenildi. İsrail’de yaşayan ve Türk vatandaşı olan kişilerin yoğunlukta olduğu Tel Aviv’in Batyam bölgesinde, Türkiye’yi çok seven bir topluluk bulunmaktadır. Bu kişiler arasında Türkiye’de uzun süre kalanların sayısı oldukça fazladır.

İsrail’in Filistinli mücahitlere verdiği destekle mücadele etmek isteyen Türkiye, sosyal medyada yapılan asılsız iddialara karşı çıkarak gerçekleri ortaya koymaya çalışmaktadır. Bunun yanı sıra, Türk vatandaşı siyonist bir katilin soykırım suçuna karıştığını duyuran İsrail, ismini “Yuval Gabbay” olarak açıkladığı bu kişi için taziye mesajı yayınladı.

İsrail ordusuna katıldığını sosyal medya hesaplarından duyuran Umay Akçay ve Mine Gümüşkaya isimli vatandaşlara, halktan büyük tepki geldi. Bu kişilere karşı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Ayrıca, sosyal medyada İsrail’in sivillere yönelik saldırılarına destek veren paylaşımlar da büyük tartışma yarattı. Yahudi bir iş adamıyla evli olan yazar Azra Kohen’in Filistinlilere yönelik sözleri de büyük tepki çekti.

Türkiye’de yaşayan ve Türk vatandaşı olduğunu iddia eden Dean Shmuel Elmas isimli siyonistin Türkiye’yi hedef alan açıklamaları da büyük infiale neden oldu. Siyonist Elmas’ın “Gazze’nin işgali sona ererken Anadolu’nun işgal planlarını yapmaya başladım” ifadeleri, Türk kamuoyunda büyük tepkiyle karşılandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
TÜRK VATANDAŞI SİYONİSTLERE AĞIR DARBE: VATANDAŞLIK İPTALİ HAKKINDA KANUN TEKLİFİ!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gezen Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!