SETA, 15 Temmuz Sempozyumu için Tarih ve Yer Açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medya hesapları üzerinden duyuru yapan Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA), “15 Temmuz Sempozyumu” adlı etkinliğin detaylarını paylaştı. Etkinliğin 13 Temmuz Cumartesi günü saat 10:30’da SETA Ankara’da gerçekleşeceği belirtildi. Programın akışı da yayınlandı.

Sempozyumun detaylarına dair yapılan paylaşımda 15 Temmuz Cumartesi günü SETA Ankara’da gerçekleşecek etkinliğin tarih, saat ve yer bilgileri paylaşıldı. Ayrıca etkinliğin program akışı da duyuruldu. 13 Temmuz Cumartesi günü TSİ 10:30’da SETA Ankara’da gerçekleştirilecek olan “15 Temmuz Sempozyumu” için detaylı bilgiye SETA’nın resmi internet sitesinden ulaşılabileceği bildirildi. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak isteyenlerin SETA’nın resmi internet sitesine göz atması önerildi.

SETA’nın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruya göre, “15 Temmuz Sempozyumu” programının akışı hakkında bilgi verildi. Etkinliğin detayları arasında konuşmacılar, oturumlar ve diğer etkinlik içerikleri yer alıyor. Programın akışının da paylaşıldığı tweette, etkinlikle ilgili daha fazla bilgi almak isteyenlerin SETA’nın internet sitesini ziyaret etmeleri gerektiği vurgulandı.

Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından düzenlenen “15 Temmuz Sempozyumu” etkinliği, kamuoyuna duyuruldu. SETA Ankara merkezinde yapılacak olan etkinlik, 13 Temmuz Cumartesi günü saat 10:30’da başlayacak. Ayrıntılı bilgiye SETA’nın resmi internet sitesinden ulaşılabilecek. Etkinlikle ilgili olarak program akışının da paylaşıldığı duyuruda, konuşmacılar ve oturumlar hakkında bilgiler verildi. Etkinlikle ilgili daha fazla detayı öğrenmek isteyenlerin SETA’nın internet sitesini ziyaret etmeleri tavsiye edildi.

SETA tarafından düzenlenecek olan “15 Temmuz Sempozyumu” etkinliği için tarih, saat ve yer bilgilerinin sosyal medya hesapları aracılığıyla duyuruldu. Etkinliğin 13 Temmuz Cumartesi günü saat 10:30’da SETA Ankara merkezinde gerçekleşeceği bildirildi. Program akışının da paylaşıldığı duyuruda, etkinlikle ilgili detaylı bilgilere SETA’nın resmi internet sitesinden ulaşılabileceği belirtildi. Sempozyuma katılmak isteyenlerin etkinlikle ilgili internet sitesini ziyaret etmeleri önerildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
SETA, 15 Temmuz Sempozyumu için Tarih ve Yer Açıkladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gezen Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!