Saadet Partisi 3’üncü Olağanüstü Kongresi için Yeni Tarih Açıklandı: İşte Detaylar!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi’nin genel başkanının belirleneceği olağanüstü kongresi için planlanan tarih 30 Haziran’dı. Ancak, partiden yapılan açıklamaya göre, 3’üncü Olağanüstü Büyük Kongre, görülen lüzum üzerine olağan kongre tarihine öne alındı. Genel Başkan Temel Karamollaoğlu imzasıyla yayımlanan açıklamada, “Saadet Partisi olarak 30 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştireceğimiz kongremizin, kamuoyuna duyurulan nedenlerden dolayı olağan tarihinden önce yapılması uygun görülmüştür” denildi.

30 Haziran tarihine planlanan 3’üncü Olağanüstü Büyük Kongre artık öne alındı. Kongre, daha önce ilan edilen tarihten önce gerçekleşecek ancak tam tarih hakkında net bir bilgi verilmedi. Saadet Partisi’nin genel başkanının belirleneceği bu kongre, Parti Genel Merkezi tarafından yapılan duyuru ile kamuoyuna bildirildi. Açıklamanın içeriği, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu tarafından imzalandı.

Saadet Partisi tarafından yapılan açıklama ile 30 Haziran’da gerçekleştirilmesi planlanan 3’üncü Olağanüstü Büyük Kongre’nin, belirli bir sebepten dolayı öne alındığı duyuruldu. Kongreye ilişkin detaylar, daha önce belirlenmiş olan tarihten farklı olacak şekilde yeniden düzenlenerek kamuoyuna duyurulacak. Genel Başkan Temel Karamollaoğlu imzalı açıklama ile kongrenin öne alınma sebepleri net bir şekilde ifade edildi.

Saadet Partisi tarafından yapılan açıklamaya göre, 30 Haziran’da yapılması planlanan 3’üncü Olağanüstü Büyük Kongre öne alındı. Bu kararın alınma sebebi ise kamuoyuna yapılan duyuruya göre “görülen lüzum” olarak belirtildi. Genel Başkan Temel Karamollaoğlu imzalı açıklama ile kongrenin yeni tarihi ve detaylarıyla ilgili bilgilendirme yapılacağı belirtildi. Kongre ile ilgili güncel bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu imzalı açıklamada, 30 Haziran’da gerçekleştirilmesi planlanan 3’üncü Olağanüstü Büyük Kongre’nin öne alınacağı duyuruldu. Açıklamaya göre, kongrenin yapılacağı yeni tarih ve detaylar önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyurulacak. Kongreye ilişkin güncel bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Saadet Partisi 3’üncü Olağanüstü Kongresi için Yeni Tarih Açıklandı: İşte Detaylar!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gezen Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!