Özgür Özel: “Ya Asgari Ücrete Zammı Verecekler Ya Da Biz Söke Söke Alacağız!”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hükümet, asgari ücrette zam yapmayacağını açıklarken, CHP Genel Başkanı Özgür Özel, konuda ısrarını sürdürüyor ve Edirne’de vatandaşlara sesleniyor. Özel, asgari ücrete zam yapılması gerektiğini ve ya zammı yapacaklarını ya da söke söke alacaklarını belirtiyor. Ayrıca, zamların sorunları bitirmeyeceğini ancak birazcık geçim sağlayabileceğini dile getiriyor. Özel, yakında seçim olacağını da ekliyor.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Edirne İl Başkanlığı’nı ziyaret ediyor. Ziyarete CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Candan Yüceer, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Edirne Belediye Başkanı Filiz Gencan Akın da katılıyor.

Özgür Özel, kalabalığa seslenerek Edirne’deki seçim sonuçlarından memnuniyet duyduklarını ve parti yönetiminde değişiklikler yapacaklarını belirtiyor. Ayrıca, Edirne’yi genç ve kadın başkanlarla yöneteceklerini ve herkese eşit şekilde destek olacaklarını söylüyor. Gelecek seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşıyacaklarını belirten Özel, çiftçilere, emeklilere, asgari ücretlilere destek olacaklarını vurguluyor.

Özel ayrıca, emekli maaşlarını artırarak emeklilere daha iyi bir yaşam sağlayacaklarını ve çiftçilere, asgari ücretlilere desteklerinin artacağını söylüyor. İktidar olduklarında ekonomik konularda farklı politikalar izleyeceklerini ve vatandaşların refah seviyesini yükselteceklerini belirtiyor.

CHP Genel Başkanı, gelecekteki hedeflerini de açıklıyor. Kredi kartı faizlerinin silinmesi, taban ücretlerinin artırılması, emekli maaşlarının yükseltilmesi ve asgari ücrete enflasyon uyarlaması yapılması gerektiğini dile getiriyor. Ayrıca, gelecekte herkesin refahının artması için ellerinden geleni yapacaklarını ve halkın yüzde 65’inin CHP’li belediyelere oy vermesinin boşuna olmadığını belirtiyor.

Özgür Özel, son olarak, partisinin önümüzdeki dönemde iktidara gelmesi durumunda ekonomik politikalarında ciddi değişikliklere gideceklerini ve vatandaşların refahı için ellerinden geleni yapacaklarını söylüyor. Gelecekte herkesin daha iyi bir yaşam sürmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ve halkın desteğiyle bu hedeflere ulaşacaklarını belirtiyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Özgür Özel: “Ya Asgari Ücrete Zammı Verecekler Ya Da Biz Söke Söke Alacağız!”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gezen Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!