MHP Lideri Bahçeli: “Ramazan Bayramı’nda Türk Milletinin Birlik ve Dayanışma İçinde Olması Gerekiyor”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bahçeli, Mübarek Ramazan-ı Şerif’i uğurlarken, bayram günlerine kavuşmanın sevincini ve sıcaklığını yaşadıklarını ifade etti. Mesajında, Ramazan ayında yapılan ibadetlerin, ettiğimiz duaların ve tutulan oruçların kabul ve makbul olması temennisinde bulundu. Ayrıca, bölgesel ve küresel huzursuzlukların arttığı bir dönemde milli birlik ve dayanışma ruhunun güçlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

Bahçeli, dünyada yaşanan çatışmaların, terörizmin ve çeşitli krizlerin insanlığın değer ve miras zenginliğini tehdit ettiğini belirterek, adalet, huzur, güvenlik ve müreffeh bir geleceğin inşası için her ülkenin ve milletin ortak sorumluluk üstlenmesi gerektiğini dile getirdi. Türk milletinin birlik ve dayanışma içinde olması gerektiğini vurgulayarak, Türkiye’nin karşı karşıya olduğu iç ve dış tehditlere karşı birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğini ifade etti. Türkiye’nin demokratik olgunluğu, tarihsel ve kültürel birikimi ile istikbalin huzur, istikrar, kudret, refah ve güvenlik timsali olacağına inandığını belirtti.

Mesajını kahraman şehitleri rahmetle anarak, şehit ailelerinin ve gazilerin bayramını kutlayarak sonlandıran Bahçeli, Ramazan Bayramı’nı içtenlikle tebrik etti. Bahçeli, dünyada yaşanan bölgesel ve küresel huzursuzlukların arttığı bir dönemde milli birlik ve dayanışma ruhunun güçlendirilmesi gerektiğini vurgularken, insanlığın değerlerine sahip çıkarak adalet, huzur ve güvenlik odaklı bir geleceğin inşası için herkesin sorumluluk üstlenmesi gerektiğini ifade etti.

Bahçeli’nin mesajında, Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde olduğunu vurgulayarak, iç ve dış tehditlere karşı Türkiye’nin güçlü durması gerektiğini belirtti. Türkiye’nin demokratik olgunluğu ve tarihsel birikiminin önemine değinen Bahçeli, ülkenin istikrarı ve güvenliği için herkesin sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini dile getirdi. Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde olduğunu vurgulayan Bahçeli, kahraman şehitleri anarak şehit ailelerinin ve gazilerin bayramını kutladı.

Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin mesajında, dünyada yaşanan çatışmaların insanlığın değer ve miras zenginliğini tehdit ettiği vurgulanırken, adalet, huzur, güvenlik ve müreffeh bir geleceğin inşası için herkesin ortak sorumluluk üstlenmesi gerektiği belirtildi. Bahçeli, Türk milletinin birlik ve dayanışma içinde olması gerektiğini vurgulayarak, Türkiye’nin karşı karşıya olduğu iç ve dış tehditlere karşı birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğini ifade etti. Türkiye’nin demokratik olgunluğu ve kültürel birikiminin ülkenin istikrarı ve güvenliği için önemli olduğunu belirten Bahçeli, mesajında herkesin sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini vurguladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
MHP Lideri Bahçeli: “Ramazan Bayramı’nda Türk Milletinin Birlik ve Dayanışma İçinde Olması Gerekiyor”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gezen Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!