İYİ Parti’den Erdoğan-Akşener Görüşmesi Açıklaması: “Partiye Yönelik Algı Operasyonu!”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti’nden yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkan Meral Akşener arasında bayramda gerçekleşen telefon görüşmesine değinildi. Açıklamada, bu görüşmenin sadece bayramlaşma amaçlı olduğu ve herhangi bir içeriğinin bulunmadığı belirtildi. Ancak, yapılan açıklamada, görüşmenin farklı iddialarla partiye yönelik algı operasyonuna dönüştürüldüğüne vurgu yapıldı. İYİ Parti, gerçek dışı haberler ve iddiaların gündeme getirilerek partinin kurumsal kimliğine zarar verilmek istendiğini ifade etti.

Parti tarafından yapılan açıklamada, bu tür haberlerin ve iddiaların partiye karşı oluşturulmaya çalışılan algının bir parçası olduğu belirtildi. İYİ Parti, bu tip manipülasyonların partiye zarar verme amacı taşıdığını ve kamuoyunu yanıltmaya yönelik olduğunu vurguladı. Ayrıca, partinin kurumsal kimliğine zarar verme çabalarının karşısında durulacağı ve gerçeklerin ortaya çıkarılacağı ifade edildi.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından 3,7 oy alan İYİ Parti’nin Genel Başkanı Meral Akşener’in seçimli olağanüstü kurultaya gitme kararı aldığı açıklandı. Akşener, bu kurultayda aday olmayacağını duyurmuştu. Parti içerisinde yaşanan bu gelişmeler ve kurultay süreci, parti içinde bir dizi değişikliği beraberinde getirebilir. İYİ Parti’nin geleceği için önemli olan bu süreçte, partinin nasıl bir yol izleyeceği ve yeni yönetim kadrosunun oluşturulması da önem kazanmaktadır.

İYİ Parti’nin hedefleri doğrultusunda ilerlemesi ve etkin bir muhalefet olabilmesi için iç dinamiklerinin sağlam olması gerekmektedir. Partinin kurumsal kimliğine zarar verebilecek her türlü algı operasyonuna karşı dikkatli olunması ve kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi önem arz etmektedir. Partinin olağanüstü kurultay sürecinde alacağı kararlar ve yapacağı atılımlar, parti içindeki güç dengelerini değiştirecek ve partinin gelecekteki politikalarını belirleyecektir. Bu nedenle, İYİ Parti’nin içinde bulunduğu süreç yakından takip edilmeli ve partinin geleceği için önemli adımlar atılmalıdır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
İYİ Parti’den Erdoğan-Akşener Görüşmesi Açıklaması: “Partiye Yönelik Algı Operasyonu!”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gezen Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!