İYİ Parti Genel Başkan Adayı Dervişoğlu: “Aday Sayısının Fazla Olması Güzellik, Rekabet Ortamı Olmayacak”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Genel Başkan Adayı Müsavat Dervişoğlu, adaylık sürecinde parti içindeki diğer adaylarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Dervişoğlu, aday sayısının fazla olmasının bir sorun teşkil etmediğini belirtirken, hangi adayın seçilirse seçilsin İYİ Parti’nin kazanacağına inandığını vurguladı. Adaylık sürecinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştüğünü ve sadece hayır dualarını aldığını ifade eden Dervişoğlu, bu sürecin spekülasyonlara yol açtığını dile getirdi.

Müsavat Dervişoğlu, adaylık sürecinde partideki diğer önemli siyasi figürlerle de görüştüğünü aktardı. Aday sayısının fazlalığı konusunda ise pozitif bir yaklaşım sergileyen Dervişoğlu, adayların makul siyasi kimliklere sahip olduğunu belirterek sürecin olumlu ilerleyeceğine inandığını paylaştı. Adayların birbirleriyle görüşmelerinin devam edeceğini ve seçim sonrasında birlikte çalışacaklarını dile getiren Dervişoğlu, vahşi bir rekabet ortamının oluşmayacağına olan inancını vurguladı.

Dervişoğlu, niyetiyle siyaset yaptığını ve bu doğrultuda hareket ettiğini söyleyerek ülke için siyaset yapanların doğru niyetlerle hareket etmeleri gerektiğini vurguladı. Adayların seçim sürecinde birbirleriyle rekabet etmelerine rağmen seçim sonrasında birlikte hareket edeceklerini belirten Dervişoğlu, spekülasyonlara meydan vermemek adına açıklamalarına dikkat ettiğini ifade etti.
Sonuç olarak, İYİ Parti Genel Başkan Adayı Müsavat Dervişoğlu, adaylık sürecinde aday sayısının fazlalığının bir sıkıntı oluşturmadığını ve parti için olumlu bir gelişme olduğunu belirtti. Adayların makul kişiliklere sahip olduğunu ve sürecin olumlu bir şekilde ilerleyeceğine inandığını dile getiren Dervişoğlu, seçim sonrasında da adayların birlikte çalışacağını ve vahşi bir rekabet ortamının oluşmayacağına olan inancını paylaştı. İYİ Parti’nin kazanacağına olan inancını yineleyen Dervişoğlu, doğru niyetlerle hareket eden siyasetçilerin ülke için daha iyi sonuçlar elde edeceklerini vurguladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
İYİ Parti Genel Başkan Adayı Dervişoğlu: “Aday Sayısının Fazla Olması Güzellik, Rekabet Ortamı Olmayacak”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gezen Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!