CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 3 Günde 3 Ameliyat Geçirdi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, son üç günde toplamda üç kez ameliyat geçirdi. CHP’nin yaptığı açıklamaya göre, Özel’in yerel seçimlerin ardından planlanan bir şekilde 5 Nisan tarihinde ses tellerinden bir operasyon geçirdiği, ardından 7 ve 8 Nisan tarihlerinde ise gözlerinden mercek ameliyatı olduğu belirtildi. Özgür Özel’in sağlık durumunun iyi olduğu ve taburcu edildiği bildirildi.

CHP’nin resmi açıklamasına göre, “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Özgür Özel, daha önceden planlandığı üzere 5 Nisan günü ses tellerinden bir operasyon geçirmiştir. Ardından 7 ve 8 Nisan günleri gözlerinden mercek ameliyatı olmuştur. Ameliyatları başarıyla gerçekleştirilen Özel’in sağlık durumu iyi olup taburcu edilmiştir.”

Özgür Özel’in ses telleri ve gözleriyle ilgili geçirdiği ameliyatların planlı olduğu ve işlemlerin başarılı bir şekilde gerçekleştirildiği belirtildi. Parti tarafından yapılan açıklamada, Özel’in ameliyatların planlı ve önceden belirlenen tarihlerde gerçekleştirildiği vurgulandı. Özel’in sağlık durumunun iyi olduğu ve taburcu edildiği bildirildi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, ses telleri ve gözlerinden geçirdiği ameliyatlar sonrasında sağlık durumunun iyi olduğu ve taburcu edildiği açıklandı. Özel’in ses tellerinden bir operasyon geçirdiği 5 Nisan, gözlerinden ise 7 ve 8 Nisan tarihlerinde mercek ameliyatı geçirdiği belirtildi. Parti tarafından yapılan açıklamada, ameliyatların başarılı geçtiği ve Özel’in sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

Özgür Özel’in sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamada, CHP Genel Başkanının planlı bir şekilde ses tellerinden ve gözlerinden ameliyat geçirdiği, operasyonların başarıyla gerçekleştirildiği ve şu an için sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi. Özel’in ameliyat sonrasında taburcu edildiği ve iyileşme sürecinin devam ettiği belirtildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 3 Günde 3 Ameliyat Geçirdi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gezen Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!