Bandırma, Karesi ve Burhaniye’de Kırsal Alanlarda Çıkan Ot Yangınları Kontrol Altına Alındı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma’nın Danaveli Mahallesi, Karesi’nin Fethiye Mahallesi ve Burhaniye’nin Yunuslar Mahallesi’nin kırsal alanlarında ot yangını çıktı. Bu yangınlar nedeniyle hem karadan hem havadan ekipler sevk edildi ve yangınları kontrol altına alma çalışmaları başlatıldı. Danaveli’deki yangına 4 arazöz, 3 su ikmal aracı, 4 ilk müdahale aracı ve 30 personel müdahale ederken, Fethiye’deki yangın söndürme çalışmalarında ise 3 arazöz, 2 su ikmal aracı, 2 ilk müdahale aracı ve 25 personel görev aldı.

Ekiplerin yoğun çabaları sonucunda Karesi ve Burhaniye ilçelerindeki yangınlar kontrol altına alındı. Ancak Bandırma ilçesindeki yangına müdahale çalışmaları hala devam etmektedir. Danaveli, Fethiye ve Yunuslar Mahallesi sakinleri endişe içinde yangınların kontrol altına alınması için ekiplerin çalışmalarını beklemektedir.

Ekipler, yangınların büyümeden söndürülmesi için gece gündüz demeden çalışmaya devam etmektedir. Hava koşullarının da zorluğu nedeniyle yangın söndürme çalışmaları daha da zorlaşmaktadır. Ancak ekiplerin kararlılığı ve koordinasyonu sayesinde yangınlar kontrol altına alınabilmiştir.

Bandırma ilçesindeki yangına müdahale eden ekipler, her türlü zorluğa rağmen yangını söndürmek için azimle çalışmaktadır. Yangınların çıkış nedenleri henüz belirlenmiş değilken, ekipler yangınların başka bölgelere sıçramaması için de tetikte olmaktadır.

Karesi, Fethiye ve Burhaniye ilçelerinde yangınların kontrol altına alınmasıyla birlikte bölge sakinleri rahat bir nefes alırken, Bandırma ilçesindeki yangın devam ettiğinden endişe sürmektedir. Bölgedeki tarım arazileri ve doğal yaşamı tehdit eden yangınların bir an önce söndürülmesi için ekiplerin çalışmaları devam etmektedir.

Sonuç olarak, Bandırma’nın Danaveli Mahallesi, Karesi’nin Fethiye Mahallesi ve Burhaniye’nin Yunuslar Mahallesi’nde çıkan ot yangınlarına karşı ekiplerin yoğun çabaları sonuç vermiş ve yangınlar kontrol altına alınmıştır. Ancak Bandırma ilçesindeki yangın söndürme çalışmaları hala devam etmektedir ve bölge sakinleri ekiplerin yangını kontrol altına alması için dua etmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Bandırma, Karesi ve Burhaniye’de Kırsal Alanlarda Çıkan Ot Yangınları Kontrol Altına Alındı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gezen Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!